Czy poranne plamienia to objaw ciąży?

Witam wspolzylam ze swoim partnerem tydz temu bez zabezpieczenia i moja pochwa byla bardzo nawilzona ale nie konczyl we mnie potem za dwa dni wspolzylismy z zabezpieczeniem i przebil mi pewnie blone dziewicza bo poleciala krew i mam pytanie bo od tego czasu zawsze rano mam plamienie czy jestem w ciazy?

Lek. Paweł Szadkowski

Plamienie może być spowodowane przebiciem błony dziewiczej. Stosunek przerywany nie stanowi stuprocentowego zabezpieczenia przed ciążą, więc nie da się jej wykluczyć.