Czy potliwość może być spowodowana dawkowaniem kreatyny?

Nadmierna potliwość Witam, od kilku dni mam problem z poceniem się. Poce się bez wysiłku, dłonie, pod pachami, plecy, nogi. Nigdy tak nie miałem. Żaden antyperspirant nie pomaga. Nie możliwe, że spowodowane jest to wysokimi temperaturami. Siedząc w miejscu potrafi mnie zalać pot... Od pewnego czasu zażywam kreatyne, wiem, że przy stosowaniu tego suplementu należy dużo pić, aczkolwiek wypija stosunkowo mało. Czy potliwość moze być spowodowane dawkowaniem kreatyny? Dodam, że podejrzewam u siebie nerwice, ponieważ mam pewne tiki, swego rodzaju fobie, bezsenność, zaburzenia koncentracji i ogólną demotywacje. Umówiłem się na wizytę do lekarza, lecz nie chce czekać i wolał bym dowiedzieć się czegoś możliwe jak najszybciej. Wszystko nasila się w sytuacjach stresu. PS. O ile potliwość pod pachami się nasiliła, o tyle pojawiła się na dłoniach, czego nigdy nie było. Proszę o poradę, czym może być to spowodowane i jak ewentualnie temu zapobiec.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym odstawienie stosowania preparatów kreatyny oraz skonsultowanie się z lekarzem pierwszego kontaktu, który po zbadaniu Pana , skieruje na dalsze badania mogące wyjaśnić Pana dolegliwości.