Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy potliwość może być spowodowana dawkowaniem kreatyny?

Nadmierna potliwość Witam, od kilku dni mam problem z poceniem się. Poce się bez wysiłku, dłonie, pod pachami, plecy, nogi. Nigdy tak nie miałem. Żaden antyperspirant nie pomaga. Nie możliwe, że spowodowane jest to wysokimi temperaturami. Siedząc w miejscu potrafi mnie zalać pot... Od pewnego czasu zażywam kreatyne, wiem, że przy stosowaniu tego suplementu należy dużo pić, aczkolwiek wypija stosunkowo mało. Czy potliwość moze być spowodowane dawkowaniem kreatyny? Dodam, że podejrzewam u siebie nerwice, ponieważ mam pewne tiki, swego rodzaju fobie, bezsenność, zaburzenia koncentracji i ogólną demotywacje. Umówiłem się na wizytę do lekarza, lecz nie chce czekać i wolał bym dowiedzieć się czegoś możliwe jak najszybciej. Wszystko nasila się w sytuacjach stresu. PS. O ile potliwość pod pachami się nasiliła, o tyle pojawiła się na dłoniach, czego nigdy nie było. Proszę o poradę, czym może być to spowodowane i jak ewentualnie temu zapobiec.
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Trądzik różowaty

Trądzik to nie tylko nieestetyczne krostki, które pojawiają się w okresie dojrzewania. Może on przybrać inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej o trądziku różowatym.

Lek. Bartłomiej Grochot
77 poziom zaufania

Witam. Radziłbym odstawienie stosowania preparatów kreatyny oraz skonsultowanie się z lekarzem pierwszego kontaktu, który po zbadaniu Pana , skieruje na dalsze badania mogące wyjaśnić Pana dolegliwości.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy