Czy potrzebne będzie zdjęcie usg tkanek miękkich?

Witam. Mam kwas hialuronowy w policzkach, ale sa za duze i chcialabym go rozpuscic hialuronidaza. Czy potrzebne będzie zdjęcie usg tkanek miękkich, które wykaże gdzie ten kwas się znajduje? Czy nie ma takiej potrzeby? Dziękuję

Dzień dobry, badanie USG może być pomocne. To czy należy wykonać tego typu badanie powinna Pani skonsultować z osobą wykonującą zabieg.

Pozdrawiam Katarzyna Lisicka