Czy potrzebne jest skierowanie do psychologa?

Witam! Czy do psychologa konieczne jest skierowanie od lekarza rodzinnego lub lekarza poz?

Witam.

Tak. Skierowanie do psychologa jest wymagane.
Oprócz lekarza POZ/rodzinnego może je wystawić także lekarz innej specjalności, jeśli stwierdzi taką potrzebę.
Natomiast nie jest wymagane skierowanie do specjalisty psychiatry.

Dzień dobry,

Korzystając z wizyty w ramach NFZ - to potrzebuje Pan skierowanie, które może Panu wystawić lekarz POZ/psychiatra.