Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 4 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy powiększenie penisa o 5 cm podczas erekcji jest prawidłowe?

Witam. Mam pytanie odnośnie mojego członka. Mój członek w stanie spoczynku ma ok.9-10 cm. podczas gdy w wzwodzie ok.15 cm. Czy jest to możliwe, by podczas erekcji powiększył się tylko o 5 cm? Może istnieje sposób by w pełni wykorzystać potencjał, gdyż nie ukrywam że mam na ten temat pewnie kompleksy, gdyż mój członek mierzy, podczas wzwodu ok.14-16 cm.. średnio 15 cm. Pozdrawiam. :)
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Długość członka w czasie erekcji w Pana przypadku jest jak najbardziej prawidłowa. Wielkość o jaką powiększa się członek podczas wzwodu jest zmienna osobniczo. Nie ma podstaw do obaw.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy