Czy powiększone węzły chłonne mogą oznaczać chłoniaka?

Witam Mam powiększone węzły stylu głowy 4 Po jednej stronie pod obojczykiem 1 przy uchu z tylu i z produ za na szyji po bokach i w okolicach powchwiny kilka mialam badania krwi nic nie wyszło wszystko jest Ok czy to może być chłoniak albo przez robaki lub nie wyleczone żeby jakie badania mam jeszcze zrobić Dziękuje

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli te węzły są niebolesne to jest to rzeczywiście niepokojące. Radziłbym udać się na wizytę do hematologa. Pozdrawiam.