Czy powinien mnie martwić podwyższony wynik?

Witam. Odebralam wynik morfologii krwi. Zaniepokoil mnie podwyzszony NRBC %.Moj wynik to 0.30 przy normie 0.01. NRBC
KOBIETA, 30 LAT około miesiąca temu

Dobry wieczór.

Interpretacja wyniku powinna odbyć się po dokładnym zebranym wywiadzie i badaniu fizykalnym oraz oceny pełnej morfologii.

Wynik wymaga stacjonarnej oceny u lekarza zlecającego diagnostykę jeśli badanie było wykonane komercyjnie wskazana wizyta u swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk