Czy powinienem odwiedzić jeszcze innego specjalistę?

Dzień dobry, kilka razy w ciągu ostatnich miesięcy w nocy obudził mnie nagły kłujący, ściskający ból w klatce piersiowej. Trwał ledwie chwilę, maksymalnie 1-3 minuty, po czym ustał zupełnie. Niecały rok temu miałem wykonane TK klatki, które nie wykazało zmian w badanym obszarze. Badanie wykonałem, ponieważ dokuczało mi uczucie ucisku w klatce piersiowej, które nasilało się podczas palenia papierosów, oczywiście palenie już rzuciłem, jednak ostatnie doświadczenia z opisanymi tutaj nocnymi napadami spowodowały, że znowu się martwię. Dodam że kilka miesięcy temu zdiagnozowano u mnie celiakię, mam też naczyniaka i kilka małych torbieli na wątrobie (pozostaję pod obserwacją), badania krwi w normie, bez odchyleń. Zauważyłem również niższe niż dotychczas ciśnienie tętnicze (miałem zawsze ok 130/80, teraz 100-110/70), jestem też nieco słabszy niż kiedyś, ale nie łapię zadyszek, nie kaszlę itd. Czy po za kardiologiem, powinienem odwiedzić jeszcze innego specjalistę ?
MĘŻCZYZNA, 43 LAT 2 tygodnie temu

Dobry wieczór.

Jeśli kardiolog wykluczył schorzenie serowo naczyniowego a dolegliwości się powtarzają w klatce piersiowej to wskazana konsultacja ortopedy.

Ze względu na stwierdzoną celiakia dobrze było by odwiedzić dobrego dietetyka klinicznego.

Nic nie stoi na przeszkodzie odwiedzić psychologa klinicznego w celu wykluczenie zaburzeń lękowych.

Pozdrawiam