Czy powinnam być z kimś, kto mnie obraża i poniża?

Czy powinnam byc z kims kto mnie poniza obraza? mam nisko samoocene przez niego.Daje mu szanse ciagle rozstajemy sie i wracamy.Czy osoba taka sie zmieni?czy jest to realne?Spokojny jest na codzien ale ma wybuchowy charakter wtedy sie go boje.Dla pieknych chwil warto byc razem?a jak bede juz zawsze sama?czy to jak mnie poszarpie moze prowadzic do bicia mnie kiedys? oddalam mu cale serce a on mnie tak rani jestem zalamana.Jeden dzien ma dobry drugi zly.Nie wiem czy go jeszcze kocham.Boje sieROZSTA

Dzień dobry!

Pomoc i wsparcie w poszukiwaniu odpowiedzi na te pytania znajdzie Pani np. w Centrum Interwencji Kryzysowej, Centrum Praw Kobiet, Fundacji Niebieska Linia, Ośrodku Przeciwdziałania Przemocy - w swojej okolicy.

Pozdrawiam!