Czy powinnam iść do neurologa skoro trzęsie mi się głowa w bardzo stresujących sytuacjach?

Czy powinnam iść do neurologa skoro trzęsie mi się głowa w bardzo stresujących sytuacjach i nie umiem nad tym zapanować? Utrudnia mi to bardzo życie codzienne. Dodam, że choruje na CHAD od 5 lat i na ataki paniki od pół roku. Wcześniej rzadko to mi się to zdarzało a teraz przy każdej sytuacji kiedy odczuwam stres. Pozdrawiam
KOBIETA, 25 LAT 10 miesięcy temu

Dobry wieczór.

Szkoda,że nie napisała Pani czy jest pod opieką lekarza psychiatry i czy była konsultacja psychologa klinicznego lub psychoterapeuty.

Jeśli nie było konsultacji to zachęcam aby lekarz psychiatra z psychologiem wypowiedzieli się na temat opisanych objawów taka konsultacja również będzie niezbędna dla lekarza neurologa.

Wracając do pytania to oczywiście wskazana jest konsultacja i diagnostyka obrazowa CUN.

Pozdrawiam