Czy powinnam jeszcze schudnąć?

Mam 15 lat i ważę 56 kg. Przez ostanie 8 miesięcy zrzuciłam 9 kg, bo przedtem ważylam 65 kg i nie wiem czy powinnam schudnąć jeszce, czy taka waga wystarczy. Prowadzę raczej aktywny tryb życia. Nie jem słodyczy ani fast foodów.

Witam!

Do określenia, czy Twoja masa ciała mieści się w zakresie normy, niezbędna jest znajomość Twojego wzrostu.

Pozdrawiam