Czy powinnam martwić się tym, że chłopak pali regularnie marihuanę?

Witam! Mój chłopak pali 3 razy w tygodniu marihuane od kilku miesięcy. Twierdzi, że to nie uzależnia i nie jest groźne. Śmieje się ze mnie i tweirdzi że jestem dziwna. Czy mam powody do zmartwień?

Szanowna Pani,

w obecnej chwili jest tylu przeciwników co i zwolenników marihuany, co często powoduje przepychanki na argumenty. Na pewno marihuana jest w naszym kraju nielegalna oraz powoduje zmiany świadomości. Są też badania potwierdzające, że zmiany te mogą powodować uszkodzenia mózgu. Te trzy aspekty mogą Panią jak najbardziej martwić i ma Pani do tego prawo.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak, www.ctzo.org