Czy powinnam mieć wykonane badanie kręgosłupa?

Witam mam 39lat,od 2018r choruje na kręgozmyk przedni ześlizg na 6mm L5-s1 ,do tego przerwane łuki tylne ,i pod mkr mała wypulkina na 5mm i inne zmiany degenrracyjne Miałam 4 rechabilitacje chodze do ortopedy ale to bez żadnych rezultatów.Odzywa mi się rwa kulszowa jest dzień że jest ok ale częściej jest źle niż lepiej .Co mam robic?jak neurolog ani ortopeda nie kwapi się dać mi skierowania na rtg lub rezonans ??lekarstwa mam ale to tez słabo już działają.Proszę o pomoc !!!Pozdrawiam

Witam,

wskazana wizyta u lekarza neurochirurga który w Pani przypadku może pomóc w uzyskaniu skierowania na diagnostykę obrazową. Powinna Pani starać się otrzymać skierowanie na oddział rehabilitacyjny a nie na stacjonarną rehabilitacje.

Co do dolegliwości bólowych też poprosić lekarza rodzinnego o skierowanie do poradni leczenia bólu i tam już dawno powinna być Pani leczona.

Proszę również pomyśleć o leczeniu medycyną naturalną która też jest pomocna.

Pozdrawiam