Czy powinnam odstawić lek Alventa jeśli źle się po nim czuję?

Dzień Dobry, biorę lek Alventa 75 mg od 2 miesiecy, ale źle się po nim czuje - mam wysokie ciśnienie. Wizytę u lekarza mam dopiero 8 maja. Czy powinnam odstawić lek/brać go co drugi dzień? Nie posiadam mniejszej dawki leku.

Witam, jeśli objawy są uciążliwe to można lek odstawić, ale należy pilnie skontaktować się z lekarzem prowadzącym