Czy powinnam pilnie udać się do szpitala?

Jestem 6 tygodni i 2 dni po porodzie (cc). Karmie regularnie piersią. Dziś zauważyłam krwawienie. Czy powinnam pilnie udać się do szpitala czy wystarczy umówić się na wizytę ginekologiczna za kilka dni? A może nie ma potrzeby konsultacji?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może to być krwawienie miesięczne. Jeśli jest ono bardziej obfite niż zwykła miesiączka to należy się udać na konsultacje ginekologiczną. Pozdrawiam.