Czy powinnam poszerzyć diagnostykę w przypadku przeciwciał?

Witam mam 19 lat. Po oddaniu krwi w punkcie krwiodawstwa po jakimś czasie odebrałam wyniki badań gdzie wynik HBsAg wyszedł reaktywny. Testem przeglądowym powtarzalnie reaktywny natomiast testem neutralizacji nie potwierdza się. Markery serologiczne: przeciwciała antyHBc s/co<1. Czy powinnam poszerzyć diagnostykę ? Udać się do lekarza specjalisty?

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro wynik się nie potwierdził, najprawdopodobniej nie ma powodu do niepokoju.