Czy powinnam. powtórzyć badanie za jakiś czas?

Witam. W tym tygodniu na wizycie lekarz potwierdził obecność ciąży, jednak nie określił jeszcze tygodnia. Z moich obliczeń wychodzi, że jest to ok 5 tydz. Lekarz zlecił badania, odebrałam wyniki, ale do następnej wizyty, na której mam mieć założona kartę ciąży jeszcze 2 tygodnie. Wszystko mam w normie oprócz bazofili 0,01 tys/ul, limfocyty 42,1%, monocyty 13,3%. Ostatnio byłam przeziębiona, ból gardła i katar. Czy powinnam powtórzyć badanie za jakiś czas? Czy dzieje się coś złego? Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę nie powtarzać badań, tylko pokazać je lekarzowi podczas następnej wizyty.