Czy powinnam przejść na HTZ?

Witam, mam zdiagnozowaną endometriozę, w styczniu usunięto mi torbiel, w lipcu i sierpniu podano mi 2 dawki Zoladexu, następnie Estrofem i Duphaston po czym pojawiła się miesiączka, ale jajniki nie podjęły pracy co zostało potwierdzone USG i badaniem progesteronu (0.344) Mam 37 lat, lekarz proponuje htz, mam wątpliwości czy to dobry kierunek? Chciałabym dodać, że mimo wszystko chciałabym zostać mamą.

Dzień dobry,

jeśli ma Pani wątpliwości co diagnozy lekarza proponuję udanie się na stacjonarną wizytę do innego lekarza i poprosić o drugą opinię. Inny lekarz jeszcze raz wykona badanie, porówna je z wcześniejszymi badaniami i odpowie Pani na pytanie które tutaj zostało zadane.

Może się okazać, że inny lekarz może zlecić dodatkowe badanie diagnostyczne lub laboratoryjne których jeszcze nie były wykonane.

Pozdrawiam