Czy powinnam przyspieszyć wizytę u lekarza?

Witam, od roku biore tabletki antykoncepcyjne atywia daily, od 2 miesiecy zwykłą atywie. W trakcie brania 13 tabletki zaczęłam plamić(delikatnie na różowo, pózniej brązowy śluz nie większe niż normalne upławy) trwało to kilka godzin. Wcześniej miałam dosyć spore upławy. W trakcie plamiena bolało mnie podbrzusze i dół pleców kilka dni. Tabletki biore systematycznie może czasami o różnych godzinach ale nie dlużej niz 12h. Wizyte u lekarza mam na za tydzień czy powinnam ją przyśpieszyć? Co to może oznaczać? Z góry dziękuje za odpowiedz

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Nie ma potrzeby przyspieszać wizytę ale proszę zgłosić ginekologowi na wizycie wszystkie swoje wątpliwości. Pozdrawiam.