Czy powinnam się martwić moimi wynikami glukozy?

Proszę o interpretacje bo nie wiem czy jest się czym martwić. Glukoza na czczo 95 Glukoza po obciazeniu 75g Po 1 h 86 Po 2 h 58 Insulina na czczo 6.10 mU/l Po 1 h 62.8 Po 2 h 10.70

Wynik nieprawidłowy - zbyt duży spadek glikemii w 120 minucie badania, proponuję wizytę i lekarza diabetologa. Pozdrawiam.