Czy powinnam się niepokoić tą zmianą w lewej piersi?

Dzień dobry, jestem w 23 tygodniu ciąży od kilku tygodni w piersi lewej pod brodawka sutkowa wyczuwam dwa podłużne stwardniałe jakby przewody. Zmiany niepokoją mnie o tyle ze jestem pewna iż nie było ich przed ciąża. Zrobiłam miejscowe usg które nic nie wykazało oraz chciałabym dodać również ze przy podaniu palpacyjnym nie są one wyczuwalne w formie żadnych guzów itd. Jedynie złapanie miejsca w dwa palce sprawia ze czuje nienaturalne zgrubienie. Proszę powiedzieć czy powinnam się niepokoić.

Szanowna Pani, zgrubienia najpewniej wynikają z przebudowy piersi w wyniku ciąży. Pozdrawiam