Czy powinnam się niepokoić zaniżonymi neu?

Witam odebrałam wyniki morfologi czy powinnam sie niepokoić zaniżone neu%-36,7% , neu-1,93tys/ul. ,podwyższone lymph %-55,5% , zaniżone baso 0,010tys/ul , reszta w normie tsh 4,42

Lek. Paweł Szadkowski

TSH jest podwyższone, jeśli nie badała Pani FT4, proszę wykonać to badanie - pozwoli zobaczyć, jak działa tarczyca. Jeśli chodzi o poziom neutrocytów - jest obniżona, ale jeśli nie ma Pani nawracających infekcji bakteryjnych, nie stanowi to powodu do niepokoju. Liczba limfocytów jest podwyższona tylko w przedziale procentowym - czyli nie ma to znaczenia, skoro liczba bezwzględna jest w normie.