Czy powinnam się zgłosić jeszcze raz do ginekologa z tym krwiakiem?

Dzień dobry jakos miesiąc temu po miesiączce bardzo bolał mnie brzuch. Wybrałam się do ginekologa,który stwierdził u mnie krwiaka na lewym jajniku.Otrzymałam okres taki jak zawsze lecz brzuch dalej mnie boli. Czy powinnam zgłosic się jeszcze raz do ginekologa ? Ile taki krwiak się wchłania ?

jeśli Pani stan jest dla Pani niepokojący to jak najbardziej prosze udać się do ginekologa