Czy powinnam stosować Acard planując dziecko?

Witam mam pytanie straciłam niedawno dziecko i chcę starać się o kolejne lekarz zalecił mi stosowanie leku Acard na rozrzedzenie krwi czy powinnam go stosować

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani przyczyny poronienia, ani powodu, dla którego ginekolog zaleca stosowanie Acardu. Bez poznania Pani historii choroby ciężko jest stwierdzić, czy leczenie jest konieczne.