Czy powinnam te objawy skonsultować z lekarzem?

3 miesiace temu zakoczylam leczenie thyrozolem z powodu gravesa basedowa. Mialam ostatnio kontrolna wizyte u endokrynologa z wynikami tsh 4.23 norma 0.35-4.94 ft4 14.36 norma 9.01-19.05 i ft3 4.69 norma 2.43-6.01. Czulam sie dobrze, jedyne co mi doskwieralo to problem z sucha skora. Lekarz zalecil kontrole za 3 miesiace z powtorzonymi badaniami. Od kilku dni pojawilo sie kilka objawow takich jak zmeczenie, nerwowosc, uczucie zimna glownie w dlonie i stopy i chrypka. Czy powinnam to skonsultowac czy poczekac do kolejnej wizyty?

Witam,

nic nie zaszkodzi aby wcześniej odbyć konsultacje stacjonarną lub teleporadę z lekarzem prowadzącym leczenie a tym bardziej, że pojawiły się nowe objawy kliniczne.

Gdyby okazało się, że ma Pni trudności z wizytą to wskazana wizyta u lekarza rodzinnego który do czasu wizyty zleci odpowiednie postepowanie.

Pozdrawiam