Czy powinnam udać się na konsultację ginekologiczną?

Na około 1tyg. przed planowanym okresem wystąpiło u mnie krwawienie.Przebiega bezbolesnie. Trwa 3ci dzień.Innych objawów brak. Nie sądzę by była to menstruacja..Mam wyznaczoną wizytę u lekarza 12.08. Czy powinnam udać sie na konsultację jak najprędzej czy poczekać do wyznaczonej wizyty?

witam myślę że może Pani poczekać, aczkolwiek jeśli krwawienie będzie się przedłużać do proszę się udać wcześniej