Czy powinnam usunąć pozostałe znamiona?

Mialam wycinane 4 znamiona I wszystkie po badaniu wyszly znamie barwnikowe zlozone (jedno bylo bez pigmenty)a mam jeszcze na przedramieniach podobne bez pigmentu to zalecane jest tez usuniecie tych pozostalych?

Jeśli chodzi o względy medyczne, do oceny znamion potrzeba ich uważnego obejrzenia, sugeruję konsultację problemu w poradni dermatologicznej. Pozdrawiam.