Czy powinnam usunąć prawy płat tarczycy?

Witam Jestem po usunieciu lewego płata tarczycy z guzem. Badanie histopatalogiczne "W wielu miejscach komorki tarczycy z cechami metaplazji kwasochłonnej. Obraz odpowiada przewlekłemu zapaleniu tarczycy" Moje pytanie czy powinnam poddać się operacji usunięcia prawego płata? Proszę o pomoc Pozdrawiam

Szanowna Pani, nie ma takiej potrzeby, ale proszę omówić wynik z lekarzem prowadzącym