Czy powinnam w tym roku wziąć kolejną serię szczepionki ismigen?

w zeszłym roku brałam szczepionkę doustną ismigen (3 serie - zgodnie z ulotką), czy w tym roku powinna wziąć jedną serię - dawka "przypominająca" ? mojej znajomej tak zalecił lekarz (co roku jeden listek celem przypomnienia)

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli chce pani uzyskać dodatkową ochronę przed patogenami to w tym roku tez powinna pani taką szczepionkę przyjąć - oczywiście jeśli nie ma przeciwwskazań. Pozdrawiam.