Czy powinnam wykonać test ciążowy, jeśli odbyła. stosu ek przed i w trakcie miesiączki?

Kochałam się z partnerem parę dni wcześniej przed pojawieniem się miesiączki i przez cały czas jej trwania czy powinnam zrobić test?

Lek. Paweł Szadkowski

Prawdopodobieństwo ciąży jest niewielkie. Dni płodne są jednak bardzo indywidualną sprawą i zależą m.in. od długości pani cykli.