Czy powinnam zażywać lek Metocard?

Witam.Mój lek.1-go kont.przepisał mi nie infor. o zlec.leku zasadności i działaniu Metocard Zk 1×23.75. Nie zlecił bad. Ug lub tp.Nie chcę go zażywać bo jest to poważny lek bez zasadnie.Oprócz trądziku który leczę ( mam zlec Qlaira) nie biorę żadnych in leków.RR od 125-130 /70-85mPonadto jestem b.emocjonslna Przed eiz.u lek. mam podwyższone RR przed egzaminami oraz wtedy problemy ze snem ale leki ziołowe pomagają.Proszę o pomoc czy wykupywać i brać te leki czy iść na kons.kardiolog???

Ostateczna decyzja o podjęciu leczenia należy do Pani. Jeżeli ma Pani wątpliwości, warto udać się na wizytę do specjalisty i zasięgnąć porady. Pozdrawiam.