Czy powinnam zmienić lek Asertin?

Witam,proszę o poradę,od 1,5miesięca przyjmuje lek asertin 50,oraz 1/3tritico na noc.Cierpię na nerwice lękową z zaburzeniami obsesyjno-kompulsywymi.Leki pomogly na zaburzeniami,ale dojuczaja mi zlewnr poty w ciągu dnia na calym ciele,bóle brzucha,oraz,silne wypadanie włosów i sennosc.Te wszystkie objawy bardzo mnie męczą,i zabieraja radość życia.Wyniki morfologii wszystkie dobre.Czy powinnam zmienic lek?dziękuje za odpowiedź

Odradzam samodzielne zmienianie leczenia. Jeżeli objawy niepożądane są uciążliwe, proszę skontaktować się z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam.