Czy powinnam zmienić tabletki antykoncepcyjne?

Witam, od 3 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne Naraya plus. Jestem z nich zadowolona jednak podczas brania białych tableteknie nie mam okresu natomiast dostaje od razu po przyjeciu nowej tabletki różowej. Czy powinnam zmienić tabletki ?? Te bardzo mi odpowiadaja ale nie wiem czy to.dobrze gdy okres jest podczas przyjmowania różowych a nie białych tabletek. Czekam na odpowie.

Lek. Paweł Szadkowski

Zazwyczaj krwawienie występuje po 2-4 dniach od zaprzestania brania różowych tabletek. U Pani występuje na 5 dzień i jeśli nic innego sję nie dzieje, nie stanowi to powodu do niepokoju.