Czy powinnam zmniejszyć dawkę leku Lektox?

bardzo złe sie czułam dlatego zrobiłam badania, w grudniu miałam TSH 0,52 na dzień dzisiejszy mam TSH <0,005 ulU/ml. biorę jedna tabletki dziennie lektox 50. czy mam zmniejszyć dawkę czy zmienić lek?

Lek. Paweł Szadkowski

W zależności od choroby podstawowej, najprawdopodobniej wymaga pani zmniejszenia dawki leku, ale modyfikacji powinien dokonać pani lekarz prowadzący.