Czy powinnam zrobić test ciążowy po pettingu w bieliźnie?

Moje miesiączki 12 lipiec 2013- zaczął się , kolejny 28 lipca -zaczął się ,kolejny 21 sierpień 2013 a skończył 27 sierpnia 2013 uprawiałam petting( 15 sierpień )z chłopakiem mając na sobie bieliznę ( majtki ) , on natomiast był nago , tydzień po tym zdarzeniu dostałam miesiączki ( 21 sierpnia ) czy jest czym się martwić ? (ciąża) czy jest potrzeba robienia testu ciążowego ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeżeli dostała Pani "normalnego" okresu tj. o takiej jak zwykle intensywności i czasie trwania to nie ma ryzyka, że jest Pani w ciąży.