Czy powinno mnie niepokoić to plamienie?

Witam, mam założoną wkładkę miedzianą od czwartku. W ten dzień wystąpiło u mnie krwawienie, które na drugi dzień zmniejszyło się do plamienia. Dzisiaj nadal występuje plamienie bardziej obfite niż wczoraj. Dodam, że jestem mamą karmiąca i nie miałam jeszcze miesiączki, to mój 8 tydzień od porodu siłami natury. Czy powinno mnie niepokoić to plamienie? Kiedy minie?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli plamienie będzie się utrzymywać jeszcze przez tydzień i nie będzie się zmniejszać to proszę udać się do ginekologa. Pozdrawiam.