Czy poziom beta-HCG rośnie prawidłowo?

Witam, bardzo prosze o pomoc. Zrobiłam beta hcg 23/10 i wyniosła ona 23tys. za dwa dni 25/10 36tys a po 3 dniach 28/10 58tys. czy to jest prawidlowy wzrost? na badaniu usg 24/10 lekarz powiedział, że nie widac zarodka, bo wg usg to 5 tydzień ciąży i może tak być. ale poziom bety 23tys nie wskazuje na 5 tydzień. ostatnią miesiączkę miałam 12/09. Prosze o informację z czego mogą wynikać te rozbieżności?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Poziom beta hCG oraz wiek z USG nie zawsze się pokrywają. W tym jednak przypadku przyrost tego parametru jest prawidłowy.