Czy pozytywny test ciążowy z bladą kreską świadczy o ciąży?

Witam nie mam mieiaczki drugi miesiąc bylam tydzien temu u ginekologa pow ze zbliza sie okres o ciazy ani słowa ale pp 5 dniach kupilam luteine i test po doslownie 10 min druga kreska byla bardzo nie widoczna wiec kupilam jedzcze kilka testow na 8 testow na dwoch byly bardzo nie wyraznie ledwo widac i to byly rozne testy czy to może cos oznaczac stosunek byl 3 tygodnie temu ? Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę zrobić sobie badanie beta HCG z krwi. Jest to o wiele dokładniejszy sposób, niż test ciążowy.