Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 1 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy preejakulat mógł zapłodnić moją partnerkę?

Witam! Robiłem z dziewczyną petting. Nie doszło do wytrysku mojego nasienia, natomiast wydzielał mi się jedynie preejakulat. Nie doszło też do dotyku narządów płciowych moich i dziewczyny. Jednakże prawdopodobnie dotknąłem swojego penisa palcami, co spowodowało zetknięcie się ich z preejakulatem. Następnie ręką dotykałem/głaskałem ciała dziewczyny, co spowodowało częściowe wytarcie/osuszenie palców z preejakulatu. Następnie pieściłem palcami jej narządów płciowych wraz z wkładaniem palców do jej pochwy. Czy w takim przypadku istnieje ryzyko zajścia w ciążę mojej dziewczyny? Prawdopodobnie miała ona dni płodne.

MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Magdalena Szymańska
65 poziom zaufania

Dzień dobry!

Istnieje minimalne ryzyko, iż doszło do zapłodnienia. Ostatnie badania wykazały, iż w preejakulacie mogą znajdować się plemniki, dlatego istnieje szansa na zapłodnienie. Myślę, iż warto wykonać test ciążowy. Test paskowy z moczu jest wiarygodny po ok. 14 dniach od zbliżenia, a test z krwi już po 7.

Pozdrawiam!

Lekarz medycyny na specjalizacji z dermatologii i wenerologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy