Czy preejakulat może zapłodnić kobietę?

Dziewczyna może być w ciąży ? Gdy się całowaliśmy ona była bez majtek natomiast ja miałem bokserki. Podnieciłem się i wtedy wydobył się ten preejakulat przebił on trochę przez bokserki ale nie za duzo tak trochę i boję się gdy ona tego dotknęła to może dojść do zapłodnienia ? Jesli cos to pomoże to potem uprawiliśmy sex był to nasz pierwszy raz mój jak i jej.

Milena Lubowicz

Jeżeli stosonuk był niezabezpieczony to ryzyko ciąży istnieje. Natomiast sama opisana sytuacja wiąże się ze znikomym ryzykiem ciąży.
Pozdrawiam