Czy preparat Prevenit zapewnia odpowiednią suplementację witaminą B?

Witam.Chcialabym zapytac o preparat Prevenit intensiv czy jest dobrym preparatem dostarczajacym organizmowi wit.z grupy b .Czy jest polecany przez lekarzy?

Lek. Paweł Szadkowski

Preparat ten zapewnia bardzo wysoką dawkę witamin z grupy B. Proszę pamiętać, że podstawowym źródłem witamin powinna być dobrze zbilansowana dieta. Suplementy, pomocne w przypadku niedoborów, powinny być stosowane w zależności od potrzeb klinicznych.