Czy preparat VELCADE jest rzeczywiście skutecznym lekiem na raka szpiku?

Czy preparat VELCADE jest rzeczywiście skutecznym lekiem na raka szpiku. Ile trzeba tego preparatu jeżeli jest jakiś cień nadzieji na powstrzymanie lub wyleczenie choroby

Szanowna Pani, tak lek może spowolnić rozwój choroby, schemat leczenia należy omówić z lekarzem prowadzącym