Czy problemy z zajściem w ciążę mogą wynikać z niskiego progesteronu?

Witam proszę o poradę zrobiłam badania w 21 dniu cyklu i tak progesteron wyszedł mi 0,36 ng prolaktyna 11 ng testosteron 40. Proszę o odpowiedz progesteron jest chyba za niski i pewnie to jest problem z zajściem w ciąże i jednego poronienia?

Przyczyny problemów z zajściem w ciążę są zazwyczaj złożone i choć często jest to związane z zaburzeniami hormonalnymi, to nie można stwierdzić tego jednoznacznie bez dokładnego wywiadu, badania lekarskiego i innych badań dodatkowych. Proponuję udać się do ginekologa zajmującego się szczególnie płodnością. Pozdrawiam.