Czy problemy ze snem, wypadanie włosów i siniaki mogą być objawem choroby?

Witam. Mam 20 lat i mam problemy ze snem. Nie mogę zasnąć, a gdy już to zrobię - przebudzę się w nocy i zasypiam nad ranem. W dodatku strasznie wypadają mi włosy. Jeszcze nigdy tak nie miałam, pełno w brodziku, na poduszce i gdy je przeczesuję. W dodatku jak gdzieś się mocniej dotknę - robią mi się siniaki. Mam również sińce pod oczami. Taki mam typ urody, ale gdy zbliżają się jesień i zima są one aż fioletowo-czarne.
20 LAT ponad rok temu

Witam!

Proponuję, abyś wybrała się jak najszybciej do lekarza. Tylko w kontakcie bezpośrednim lekarz będzie mógł zlecić dodatkowe badania, postawić diagnozę i ewentualnie rozpocząć leczenie farmakologiczne.

Pozdrawiam