Czy ProBreast Plus jest bezpieczny?

czy preparat ProBreastPlus jest bezpieczny dla zdrowia ? czy moze on wplynac niekorzystnie na uklad hormonalny kobiety ? jego sklad to ekstrakt kozieradki, ekstrakt izoflawinow sojowych, koper wloski, ekstrakt z szyszek chmielu, L-Tyrozyna, Kmin rzymski

Lek. Paweł Szadkowski

Ww. preparat jest suplementem diety, a to znaczy, że jego działanie i działania niepożądane nie są udowodnione badaniami klinicznymi. Jest jednak dopuszczony do spożycia na zasadach takich jak inne produkty spożywcze i nie powinien być szkodliwy.