Czy przed tego typu operacją powinnam czegoś unikać?

Czy przed operacja zszycia nerwu lokciowego koniec do końca bądź przeszczepu nerwu ze stopy, powinnam czegoś unikać? Spożywania jakichś produktów czy stosowania jakichś zabiegów kosmetycznych? Nigdy nie miałam operacji, chirurg który będzie mnie operować często nie jest dostępny aby odpowiedzieć na moje pytania stąd moje wątpliwości.

Dzień dobry, nurtujące kwestie najlepiej omówić z lekarzem prowadzącym, który przeprowadzał z Panią szczegółowy wywiad. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.