Czy przejmować się tymi zawrotami głowy?

Witam posiadam 18 lat i od niedawna mam zawroty głowy Nie towarzyszą mu żadne objawy.Nie odczuwam bólu głowy ani nic Niestety czytałem że nawet zawroty głowy są objawem glejaka mózgu.Czy to możliwe że mogę to mieć? Podejrzewam u siebie tą chorobę i jestem bardzo zaniepokojony

Witam, co może oznaczać zawroty głowy ? Są to m.in. zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, hiperwentylacja, niedoczyność tarczycy, nagły spadek ciśnienia tętniczego. Również pobudzenie emocjonalne lub atak paniki wywołują tego typu objawy. Zdarza się, że zawroty głowy występują bez żadnej uchwytnej przyczyny. W opisanym przez Pana objawy powinien Pan zgłosić się do lekarza rodzinnego który Pana zbada i zdecyduje co dalej.

Nie należy lekceważyć objawów zawrotów głowy.

Pozdrawiam