Czy przeprowadzka mogła wpłynąć na okres?

Dzień dobry, Od ponad pół roku biorę tabletki antykoncepcyjne, w tym miesiącu dostałam okres, a miałam jeszcze 4 ostatnie tabletki do wzięcia. Jaka może być tego przyczyna? Dodam że trzy tygodnie temu przeprowadziłam się z Polski do Norwegii. Nie wiem czy taka zmiana może mieć jakikolwiek wpływ?

witam tak jak najbardziej mogła to być reakcja na sytuację stresową jaką jest przeprowadzka