Czy przerośnięte wargi sromowe na wyniku USG to coś groźnego?

Witam, jestem w 21 tc, i byłam dziś na USG, zapytałam o płeć dziecka, moim i męża zdaniem widzieliśmy narządy męskie, jednak lekarz powiedzial,że mogą to być przerośnięte wargi sromowe, gdyż jego zdaniem na chłopaka, narządach są za małe.troche przeraziło mnie stwierdzenie ''przerośniete wargi sromowe'' czy to jest możliwe? Czy oznacza, że coś jest nie tak? Lekarz niestety nie udzielił mi odpowiedzi na to pytanie.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Należy to kontrolować i obserwować przy kolejnych badaniach oaz po urodzeniu. Proszę się nie martwić. Pozdrawiam.