Czy przesunięcia okresu to coś poważnego?

Witam! Mam 21 lat i jestem jeszcze dziewica bylam raz u ginekologa co prawda nie zostalam zbadana dokladnie ale mialam badanie przez odbyt chcialam tylko zapytac czy jezeli okres zacznie sie 2-3 dni wczesniej i powtarza sie to juz jakies 3 miesiace to mam sie przejmowac gdy zapytalam lekarza odpowiedzial ze tyle te 2 - 3 dni to nic sie nie dzieje chcialam zapytac czy na pewno?

Lek. Paweł Szadkowski

Lekarz ma rację, 2-3 dni różnicy w długości cyklu nie jest powodem do niepokoju.